Kanvasal Com

Kanvasal.com Longway Art’ın Kanvas Tablo ürünlerini online satışa açtığı e-ticaret sitesidir.


Longway Art 10 yıla yakın süredir baskı hizmetleri ve bilişim alanında hizmet vermekte olan bir firmadır. Bu süreç içersinde öncelikli olarak poster baskılarını postercim.net adresinde müşterileri ile buluşturmuştur. Postercim.net yayında olduğu süreç içerisinde Türkiye’nin önde gelen online poster sipariş sitesi olmayı başarmıştır.

Geniş Ürün ve Fiyat Seçeneği

Müşterilerimizin poster baskılarının yanı sıra kanvas tablo taleplerini de kanvasal.com üzerinden karşılamak istiyoruz. Kanvasal.com’un geniş ürün seçeceğine sahip ve uygun fiyatlı alternatifler sunan bir site olmasını hedefliyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet

Kanvasal.com’un postercim.net tecrübesini yansıtan ve onu aşan bir proje olmasını hedefliyoruz. Yayında olduğu 7 yılda postercim.net sitemiz için online alanda hiçbir negatif dönüş yaratmamayı başardık, mutlu müşteriler kazandık.

Gelişmeye, Geliştirmeye Odaklıyız.

Müşterilerimizden alacağımız her geri dönüş çerçevesinde sitemizi geliştirip bir sonraki adıma hazırlayacağız. Bu nedenle görüş ve değerlendirmeleriniz bizim için çok önemli. Sipariş sürecinde yaşadığınız her deneyim bizim için önemli olacaktır.

Şimdiden keyfili alışverişler diliyoruz.

Baskı sürecindeki çekimlerini izlemek için Kanvas Tablo Baskı Video sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 0850 302 86 26 nolu numarayı arayabilir veya bilgi@kanvasal.com adresimize mail atabilirsiniz.